REKLAMA

wtorek, 4 listopada 2014

BOLEK i LOLEK - Genialni detektywi

Pod koniec października do sprzedaży trafiła kolejna książka z przygodami Bolka i Lolka, bohaterami, których doskonale znają również Wasi rodzice.


Bolek i Lolek zakładają profesjonalne Biuro Śledcze BiL i już od pierwszych dni mają ręce pełne roboty. Dzięki skutecznej reklamie szybko zdobywają nowych klientów. Ogłoszenie na płocie przed sklepem okazało się strzałem w dziesiątkę! Ale to jeszcze nic. Prawdziwa przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy chłopcom wpada w ręce mapa ukrytego skarbu, a ich śladem rusza przebiegły Zbigniew Zbrodzień.

BOLEK i LOLEK - Genialni detektywi do kupienia (rabat 25%!) na stronie wyd. Znak -> KLIK!

2 komentarze:

  1. Książka jest przyjemna, nie za długa, idealna dla dzieci. Bolek i Lolek. Genialni detektywi wesoła i dynamiczna bajka, opowiada o przygodach tych rozbójników, którzy bawią się w detektywów. W środku jest wiele ilustracji obrazujących przygody Bolka i Lolka. Polecam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupiłam tę książkę dla chrześniaka z sentymentu do swojego dzieciństwa i Bolka i Lolka rzecz jasna. Nie zawiodłam się! A ten pomysł z biurem śledczym jest mega trafiony! Tego jeszcze nie było a do tego te historie są tak śmieszne i zabawne, że znowu poczułam się jak dziecko. Chrześniak też jest zadowolony z prezentu no i uwielbia rozwiązywać zagadki i rebusy z poradnika detektywa.

    OdpowiedzUsuń