REKLAMA

czwartek, 13 listopada 2014

SUPER TRUCK Śmieciarka

SUPER TRUCK Śmieciarka
Wiek: 3+
Producent: WADER

Zdecydowana większość rodziców doskonale wie, że jednym z ulubionych pojazdów małych chłopców (choć nie tylko chłopców) jest... śmieciarka. Niesamowite poruszenie na całym osiedlu, wypełniające się uśmiechniętymi buziami okna i balkony są również częścią mojego doświadczenia jako taty 2-letniego dziś chłopaka.


Nowy pojazd, który pojawił się w serii zabawek Super truck firmy Wader doskonale wpisuje się więc w zainteresowania i fascynacje dzieciaków.

Opisywana tu Śmieciarka to niemal 80-centymetrowy pojazd, który dla kilkulatka może z powodzeniem imitować duże rozmiary autentycznego auta. Śmieciarka w zestawie posiada 4 kontenery na śmieci z otwieranym spodem w podstawowych kolorach: żółty, czerwony i niebieski, plus zielony. Kontenery z powodzeniem mogą służyć do przetrzymywania innych dużo mniejszych zabawek. Auto wyposażone jest również w dźwig, który ma możliwość ściągania kontenerów z naczepy.


Funkcjonalność auta bez wątpienia spodoba się nowym właścicielom pojazdu - Super truck Śmieciarka posiada sporo ruchomych elementów, a sama naczepa również może skręcać w lewo i prawo.

Niewątpliwą zaletą Śmieciarki, ale również innych pojazdów marki Wader jest bezpieczeństwo. Całość wykonana jest bardzo solidnie z grubego plastiku, który wytrzymuje naprawdę mocne obciążenia i nie pęka przy odkrywczych zabawach dzieci - a te bez wątpienia prędzej czy później wpadną na pomysł, by śmieciarka przewoziła swych właścicieli, a nie śmieci. Bardzo dobrze wyprofilowane są również łagodne narożniki, krawędzie i zakończenia plastikowych elementów - właściwie nie ma chyba fragmentu, o który mali użytkownicy mogliby się zarysować czy zadrapać.

Do pojazdu dołączony jest komplet naklejek, którym możemy ozdobić śmieciarkę. Fajnie zostało wykorzystane również tekturowe opakowanie, z którego możemy powycinać znaki i elementy drogowe - to dodatkowa atrakcja dla dzieci, a jednocześnie element edukacyjny (wszystko oczywiście w rękach rodziców :)).
 


Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od trzeciego roku życia, ale pod okiem rodziców mogą się nią bawić również młodsi użytkownicy. Dla nich ewentualnym zagrożeniem mogłyby być nieco mniejsze części (o których odłamanie musieliby się jednak trochę postarać). Tata uczestniczący w zabawie może więc sprezentować ulubioną śmieciarę (w dodatku z elementem dźwigu!) młodszemu synowi.
 
Cena Super truck Śmieciarki jest spora (około 70-80 zł), ale moim zdaniem warto zainwestować w większą porządną i solidnie wykonaną zabawkę, która spełni swą rolę przez długie miesiące, a właściwie lata.
Zawsze byłem przekonania, aby dziecko nie miało zbyt dużo zabawek. W dzisiejszych czasach paradoksalnie jest to trudne, bo każdy z rodziny bądź znajomych zjawia się przecież z podarunkiem dla naszej pociechy (pomijam już fakt, że przy każdej wizycie w większym sklepie zewsząd atakuje nas niezliczona liczba produktów dla milusińskich). Dlatego sami nie musimy raczyć malucha cotygodniową drobnostką, do której nie przywiąże on większej wagi. Wykorzystajmy raczej system plusów i minusów, niech nasze dziecko zapracuje na nagrodę o której marzy - niech otrzyma prezent rzadziej, ale większy (może tym samym droższy), którym będzie mógł się bawić dłużej. A przy okazji bardziej go cenić.


Bez wątpienia rozmiary auta będą dla małych chłopców niepodważalnym atutem, ale rodzice powinni wziąć je pod uwagę przy zakupie i znaleźć wcześniej miejsce w dziecinnym pokoju na parkowanie pojazdu. Chociaż... myślę, że Wasi synowie (podobnie jak mój) nie mają takich dylematów :)
 
Auto Super truck Śmieciarka możecie kupić na stronie producenta zabawek WADER -> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz