REKLAMA

piątek, 9 maja 2014

LEGO The Hobbit

LEGO The Hobbit to gra akcji oparta na filmowym cyklu Hobbit, która zrealizowana została w stylu nawiązującym do plastikowych klocków marki LEGO. Na rynku dostępne jest już wydanie z polskimi napisami.


Autorzy gry zaczerpnęli oczywiście wątki z książkowego pierwowzoru autorstwa J. R. R. Tolkiena. Podczas zabawy możemy pokierować wieloma słynnymi postaciami, takimi jak Bilbo, Gandalf i wszystkie krasnoludy. Każdy nich posiada własne unikalne cechy i umiejętności. W skórze tych bohaterów mamy okazję m.in. odwiedzić Shire i Bag End, udać się do Rivendell czy przekroczyć, jako nieproszeni goście, próg miasta goblinów. Gra odtwarza wszystkie najważniejsze sceny z filmowej sagi, ale robi to z dużym przymrużeniem oka i poważne sceny znane ze srebrnego ekranu mają tutaj mocno humorystyczny wydźwięk.

Otrzymujemy zatem grę akcji, wzbogaconą o sekcje platformówkowe i skradankowe, a od czasu do czasu musimy również zmierzyć się z zagadkami logicznymi.


System potyczek jest prosty, ale spory wybór bohaterów, posiadających rozmaite ataki i umiejętności, gwarantuje dużą różnorodność doznań w trakcie bitew.
Kluczową rolę odgrywa również eksploracja poziomów w poszukiwaniu cennych przedmiotów, co pozwala odblokować dostęp do nowych postaci i dodatkowego ekwipunku. Poza kampanią solo gra pozwala również na zabawę wieloosobową w trybie kooperacyjnym.

Grę możecie kupić wysyłko m.in w sklepie Ultima -> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz