REKLAMA

wtorek, 1 kwietnia 2014

RECENZJA - Duuuszki

Gra DUUUSZKI
liczba graczy: 2-8
wiek graczy: 8-108
wyd. Egmont

Latający fotel... butelka bez dna... mysz polna, która straszy koty... książka pełna magicznych zaklęć... i duch! Będziecie musieli być szybcy, czujni i spostrzegawczy, by zostać zwycięzcą w takich okolicznościach.

Gra składa się z pięciu ww. elementów (wykonanych z drewna) oraz 60 ilustrowanych papierowych kart. Reszta w Waszej wyobraźni i refleksie - zadaniem graczy jest jak najszybsze odnalezienie przedmiotu wg wskazówek zawartych na wylosowanej karcie. Zaawansowani gracze znajdą w instrukcji również trudniejszy wariant gry.


W Duuuszki może grać nawet 8 osób (już od 8 roku życia), co sprawia, że gra może sprawdzić się również na większych spotkanich z rodziną lub znajomymi. Zabawy (w tym zabawnych pomyłek!) z pewnością będzie sporo. Tym bardziej, że gra wydana jest w dobrym standardzie z humorystyczną szatą graficzną.

W 2011 roku Duuuszki otrzymały tytuł Najlepszej Gry Dziecięcej w Kanadzie, a rok później w Finlandii przyznano im miano Najlepszej Gry Rodzinnej.


Jeśli chcecie spróbować swych sił w starciu z duuuszkami, grę możecie zamówić również nie wychodząc z domu (bo może na dworze już ciemno i straszy!), np. przez Allegro -> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz