REKLAMA

czwartek, 20 sierpnia 2020

PIES W CZASACH ZARAZY

Coraz częściej zapowiadane są, a niekiedy już zaczynają się ukazywać, publikacje nawiązujące do pandemicznych wydarzeń, z którymi mierzymy się od kilku miesięcy. Oczywiście internet zareagował natychmiast, ale nadchodzi czas drukowanych książek czy komiksów.


"Pies w czasach zarazy" to opowieść o ludziach. O mieszkańcach dwóch oficyn, sąsiadach, którzy przed pandemią kojarzyli się ledwie z widzenia a i to nie zawsze. Kwarantanna i pobyt w domu sprawiły, że mieszkańcy stali się na siebie „skazani”.

Z jednej strony wynikło z tego wiele korzyści, nadarzały się okazje na częstsze rozmowy, na poznanie kogoś bliżej, z lepszej strony. Z drugiej zaś strony: z niektórych sąsiadów zaczęło „wychodzić” ich prawdziwe „ja”...

Książka Wydawnictwa Literatura kierowana jest przede wszystkim do młodych czytelników, do młodszych nastolatków. To opowieść o pandemii, snuta z perspektywy dorastającego chłopca. Historia napisana jest prostym i przystępnym językiem, a towarzysząca głównemu „pandemicznemu” wątkowi historia przygodowa okrasza tę dziwną, przygnębiającą rzeczywistość.

TUTAJ możecie zamówić książkę wysyłkowo, nie wychodząc z domu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz