REKLAMA

wtorek, 16 lutego 2016

Super Truck ŚMIECIARKA - RECENZJA

SUPER TRUCK - Śmieciarka
producent: Wader
cena: około 70 zł.

Śmieciarka Wader z serii Super Truck, podobnie jak inne pojazdy z tej linii, jest niezwykle wytrzymała - dzieciaki nie tylko mogą spokojnie bawić się nią jako zabawką, ale bardzo często w praktyce traktują jako pojazd, na którym jeżdżą czy to po mieszkaniu czy nawet podwórku. Dodatkową zaletą Śmieciarki jest jednak jej funkcjonalność - mechanizm wywracający kosze i wciągający śmieci do środka składa się z kilku elementów, na czele z taśmą, przesuwaną za pomocą korbki.


Z praktyki jednak wiemy, że o ile w oczach małych użytkowników spełnia ona rolę swego prawdziwego odpowiednika, to odbiór dorosłych może być nieco inny - podczas Zabawy w Śmieciarę może powstać góra śmieci, składająca się choćby z porwanych na set części kartek, ogryzków, starych "niepotrzebnych" części innych zabawek itp. elementów... później potrzebna jest autentyczna akcja sprzątania :)


Ale frajdy i radości jest o wiele więcej. Poza tym dla rodziców mam również dobrą praktyczną informację, gdyż Śmieciarka jest naprawdę sporych gabarytów i podczas postoju może pełnić funkcję pojemnika na inne małe zabawki, np. resoraki.


Jedynym problemem może być tylko miejsce na kolejny duży pojazd, którego w dzisiejszych czasach konsumpcji i zalewu produktami dla najmłodszych zaczyna brakować również dzieciakom. Pomyślcie o tym przed zakupem - może to dobry moment, aby wymienić kilka innych, popsutych, gorszej jakości zabawek na duży porządny Super Truck.


Tekturowe opakowanie jest bardzo fajnie wykorzystane - umieszczone są na nim m.in. znaki drogowe, które można wyciąć i wykorzystać do zabawy.

Super Truck Śmieciarkę z firmy Wader możecie kupić m.in na Allegro, w tej chwili czeka tam na Was kilkadziesiąt ofert - KLIK!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz