REKLAMA

sobota, 28 listopada 2015

RECENZJA Kalendarz 2016 Adventure Time

KALENDARZ 2016 - Adventure Time
wyd. Studio JG
cena: 29,99 zł

Kalendarz 2016 Adventure Time przekonuje mnie oprawą graficzną zdecydowanie bardziej niż Powieść Graficzna, recenzowana kilka dni temu u nas na stronie. Kolejne miesiące otwierają całostronicowe grafiki, wykonane przez różnych twórców - wszystkie bardzo dobre, a niektóre znakomite (np. luty, maj, lipiec). A to oczywiście tylko drobny fragment całości - kalendarz formatu A5 z grubszą kartonową okładką i skrzydełkami ma 180 stron. Sporo, i oprócz typowych chronologicznych motywów znajdziecie tu dodatki w postaci planu lekcji, quizów, czy horoskopów.  


Przy każdej dacie znajduje się miejsce na notatki, to też fajne rozwiązanie. Każdy miesiąc poświęcony jest innej postaci i rysunki (często humorystyczne  i w klimacie Czasu na Przygodę) z konkretnym bohaterem ozdabiają kolejne strony z jego datami.


Dla fanów Adventure Time pozycja obowiązkowa, dla pozostałych przydatna, fajnie opracowana graficznie pozycja, w sam raz na dobry początek roku 2016 z nowymi postanowieniami (jest przeznaczona na nie równiez osobna strona!). 
Kalendarz możecie kupić wysyłkowo m.in. w Księgarni Gildia -> KLIK!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz