REKLAMA

czwartek, 23 października 2014

DRAGONS nr 1 - Nowy magazyn ze smokami!

Od kilku dni w sprzedaży dostępny jest pierwszy numer nowego magazynu dla dzieciaków i młodszych nastolatków, zatytułowany Dragons.


Czasopismo powstało w odpowiedzi na popularność filmów Jak wytresować smoka cz. 1 i 2 oraz serialu Jeźdźcy smoków.

Teraz fani filmowych postaci będą mogli cieszyć się przygodami swoich ulubionych bohaterów również dzięki lekturze nowego papierowego magazynu wydawnictwa Media Service Zawada.
Równocześnie do sprzedaży na DVD trafi też druga część filmu kinowego Jak wytresować smoka - poniżej możecie zobaczyć jego zapowiedź:


Magazyn  DRAGONS przenosi Czytelników w fantastyczny świat wyspy Berk zamieszkiwanej przez legendarnych wikingów, których głównym zajęciem jest walka ze smokami. Bieg historii odwraca chłopiec o imieniu Czkawka, któremu udaje się oswoić smoka. Od tego czasu między ludźmi a smokami zawiązuje się prawdziwa przyjaźń!


W pierwszym numerze na czytelników magazynu czeka aż 16 stron komiksu Podstęp Albrechta - pełnego nieznanych, dramatycznych przygód Czkawki i Szczerbatka - oraz odlotowe przygody, zagadki, ciekawostki ze świata wikingów, łamigłówki i smocze wyzwania wciągające w zabawę.
Dodatkową atrakcję zagwarantują konkursy z nagrodami!

Do każdego numeru dołączony jest wyjątkowy prezent prosto ze świata DRAGONS (pierwszy numer z oryginalnymi, smoczymi słuchawkami).
 
 
Numer 1 (wraz ze słuchawkami) kosztuje 9,99 zł.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz