REKLAMA

piątek, 17 lutego 2017

ZDOBYWCY WIEDZY - edukacyjna platforma dla dzieci

Zdobywcy Wiedzy to platforma edukacyjna przeznaczona dla uczniów klas 1 - 3 szkół podstawowych. Oferuje ona dostęp do ogromnej ilości quizów, testów i gier edukacyjnych, a wszystko w zgodzie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. 


Dostęp do portalu oferuje rodzicom i nauczycielom system zadawania prac domowych oraz kontrolę nad postępami dzieci w nauce. Dzieci dzięki elementom grywalizacji są motywowane do pilnej nauki, za każde poprawnie wykonane zadanie są nagradzane punktami w postaci diamentów, a ilość zdobytych punktów określa pozycję ucznia w rankingu.Grywalizacja to ostatnio bardzo modny termin. Jest to nic innego jak wprowadzenie elementów z gier do życia codziennego. Takie zabiegi mają nas motywować do osiągania założonych celów. W naszym systemie edukacji mechanizmy grywalizacji wykorzystywane były do tej pory w znikomym stopniu, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom szkół, nauczycieli, rodziców i przede wszystkim dzieci. Tak powstali Zdobywcy Wiedzy. - wyjaśnia Paweł Warowny, manager ds. marketingu.


Platforma Zdobywcy Wiedzy działa pod adresem www.zdobywcywiedzy.pl, aktualnie trwa również specjalny program - Zdobywcy Wiedzy w Twojej szkole, w ramach którego szkoły podstawowe mogą uzyskać bezpłatny dostęp do zasobów portalu. Szczegóły akcji w linku -

Chcieliśmy stworzyć narzędzie, które ułatwi nauczycielom ich ciężką pracę. W ramach platformy otrzymują oni ogromną ilość materiału do wykorzystania na urządzeniach multimedialnych znajdujących się w szkołach. Rodzice, którzy wykupią dostęp dla swoich dzieci mają bezpośredni wpływ na edukację dzieci i pewność, że naturalna ciekawość do nowych technologii zostanie zaspokojona w bezpieczny sposób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz