REKLAMA

piątek, 29 maja 2015

Limitowane edycje GIGANT Wader

Pojazdy z serii Gigant Wader mają już status zabawek kultowych. Z okazji 25-lecia istnienia firmy, producent przygotował specjalne urodzinowe kolekcje: Gigant Builder oraz Gigant Farmer. Limitowana edycja popularnycch zabawek ogrodowych pojawiła się w wybranych sklepach tej wiosny.


Najnowsze modele posiadaj ą dobrze znane cechy Gigantów - są wytrzymałe, mają pokaźne gabaryty, mocną konstrukcję, ponadczasowy styl i żywą kolorystykę.W skład każdej z urodzinowych serii wchodzą trzy pojazdy - wywrotka o udźwigu 150 kg, z podnoszoną i opuszczaną skrzynią ładunkową i zaczepem z przodu. Drugim pojazdem jest traktor o udźwigu 100 kg, z podnoszoną i opuszczaną łychą /spychaczem. I w końcu wózek-przyczepa o udźwigu 60 kg.


To, co zaskoczy sympatyków marki to odmienna od innych modeli kolorystyka. Producent stworzył pod tym względem prawdziwie wiosenną kolekcję. W serii Gigant Builder dominuje kolor żółty, zaś w Gigancie Farmerze postawiono na zieleń. Szlachetności dodają srebrne elementy we wszystkich produktach.
 

Zabawki z serii Gigant przeznaczone są dla dzieci w wieku 1+.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz