REKLAMA

piątek, 20 lutego 2015

Calvin i Hobbes tom 8

Ósmy odcinek przygód zbuntowanego sześciolatka Calvina i jego przyjaciela Hobbesa – pluszowego zwierzaka, który w ukryciu przybiera postać prawdziwego tygrysa, zdradzając swe oblicze wyłącznie Calvinowi.


Czy dni są za krótkie tylko zimą, kiedy szybko zapada zmrok i trzeba się wcześnie kłaść spać? Otóż nie –-dla Calvina każdy dzień jest za krótki, bo nigdy nie starcza mu czasu, aby pobawić się we wszystkie zabawy albo obejrzeć wszystkie filmy w telewizji. Jak zwykle bohater ma problemy z opiekunką do dzieci, rodzice zaś nie chcą go słuchać i zmuszają do odrabiania lekcji. Z kolei pani wychowawczyni nie przyjmuje do wiadomości faktu, że Calvin tak naprawdę jest „Chłopcem Przeznaczenia”, i czas spędzany w szkole wykorzystuje na rozmyślania o podróżach do innych galaktyk. Nieznośne jest też zachowanie Zuzi, sąsiadki Calvina, która nie chce stać się ofiarą antyfeministycznych zasadzek przygotowywanych przez klub PFUJ (Precz Fstrętnym Uciążliwym Jędzom) w składzie: Calvin i Hobbes.


Autor, znakomity rysownik i scenarzysta Bill Watterson, nie przestaje zaskakiwać nowymi pomysłami. 


Jeśli jeszcze nie czytaliście komiksowych przygód Calvina i Hobbesa, zachęcamy do zakupu nowego tomiku Dni są po prostu za krótkie -> KLIK!

TUTAJ możecie przeczytać przykładowe strony komiksu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz