REKLAMA

wtorek, 16 września 2014

Oficjalne poradniki MINECRAFT

Jesteś sam w tajemniczym, nowym świecie pełnym ukrytych zagrożeń. Masz tylko kilka minut na znalezienie schronienia i żywności, zanim zapadnie zmrok i zaatakują potwory. Co zrobisz? Minecraft - Oficjalny Poradnik dla początkujących pomoże Ci przetrwać w wirtualnym świecie.


W sprzedaży pojawiło się właśnie polskie wydanie Poradnika dla początkujących. Podczas jego lektury dowiesz się, jak znajdować surowce, budować schronienie, wyrabiać narzędzia, zbroję i broń oraz walczyć z potworami. Publikacja zawiera rady doświadczonych graczy i samych twórców gry – Jeba i Notcha, które pomogą wzorowo rozpocząć rozgrywkę.


Oprócz ww książki, na rynku pojawiły się również dwa inne poradniki, które pomogą graczom stawiać kolejne kroki w Minecraft.
Oficjalny Poradnik dla budowniczych to źródło cennych wskazówek w dziedzinie konstrukcji, pochodzących od prawdziwych znawców tematu, zespołu FyreUK. Dowiesz się, jak budować domy, mosty, statki, latające wyspy i kolejki górskie.


Z kolei Poradnik użytkowników czerwonego kamienia prezentuje przedziwne machiny, stworzone przez znawców czerwonego kamienia i ich niesamowite wynalazki. Z taką wiedzą poradzisz sobie zdecydowanie lepiej Minecrafcie!

Książki wydane zostały w twardej oprawie w jednolitej szacie graficznej - kupicie je m.in w sklepie wyd. Egmont -> KLIK!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz