REKLAMA

piątek, 8 sierpnia 2014

W siodle nr 3/2014

Jeśli szukacie magazynu dla nastolatków (a w szczególności nastolatek), przy którym możecie się zrelaksować, ale także poczytać sporo ciekawych artykułów i informacji o swych ulubionych koniach, czasopismo W siodle powinno być dla Was bardzo trafioną lekturą.


Co znajdziecie w nowym numerze?
Tekst Konie proszone na scenę opisuje rolę, jaką przez lata konie odgrywały w sztuce i rozrywce. W konkursie związanym z mobilną aplikacją możecie wygrać wiele ciekawych nagród, w tym lalki Barbie, torbę Astra, tablet Lark i przede wszystkim dwudniowy pobyt na Ranchu Zielony Koń! W artykule z cyklu Pasja przeczytacie o fiordingach - bardzo ciekawej rasie koni. Dwie kolejne strony poświęcone są aktorce Hollywood, która zawodowo i prywatnie jest "stuprocentową koniarą". Poza tym kolejna część komiksu Mia i Paula, ciekawostki i porady dla miłośniczek koni.

To oczywiście nie wszystko, na 44 stronach, bogato ilustrowanych rysunkami i zdjęciami, znajdziecie naprawdę sporo do poczytania.

Do numeru dołączone są trzy prezenty niespodzianki - możecie wśród nich znaleźć takie gadżety jak płytę DVD z serialem Moja niania jest wampirem, stylową rękawiczkę na lato, zawieszkę do telefonu lub płytę z pierwszym odcinkiem serialu Przygody w siodle (The Saddle Club).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz